У Закарпатті щеплення проти COVID-19 отримало майже півтори тисячі дітей
Дата: 10.11.2021 14:15
Кількість переглядів: 144
Як повідомила Вікторія Тимчик, тепер проти COVID-19 можна щепити не тільки дітей 12–17 років, які належать до групи ризику тяжкого перебігу хвороби, а всіх від 12 років.
«Головна умова для цього – наявність усіх обов’язкових рутинних щеплень. Тому якщо батьки разом із дітьми прийняли рішення про вакцинацію, то варто знати, що щеплення виконають вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech», – зауважила регіональна координаторка вакцинальної кампанії.
За її словами, зараз в області уже 533 осіб 12–17 років повністю імунізовані, а 883 – отримали першу дозу.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/618/b95/490/618b954906255996944033.jpg)
« повернутися