В області проти COVID-19 вакцинували понад 2 тисячі дітей
Дата: 29.11.2021 13:48
Кількість переглядів: 169
Понад місяць тому МОЗ ухвалило рекомендації щодо проведення щеплень від COVID-19 дітям віком 12–17 років, які не належать до групи ризику важкого перебігу коронавірусної інфекції.
Сьогодні імунізуватися можуть усі охочі старше 12 років, єдина умова – наявність усіх рутинних щеплень.
Як зауважує в. о. голови Закарпатської облдержадміністрації Петро Добромільський, дітей рекомендовано щепити вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech з інтервалом 21–28 днів.
«Особам 12+ наші медики виконали 2 032 щеплення. Першу дозу вакцини отримали 1 223 особи від 12 до 15 років, а завершили вакцинальний цикл – 809 дітей. Найактивніше імунізуються діти віком 16–17 років – за весь час проведено 1657 щеплень», – наголосив Петро Добромільський.
За його словами, імунізація населення є пріоритетом для Президента України та головним завданням для керівництва області.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/61a/4a5/ef8/61a4a5ef8a3fe455218659.jpg)
« повернутися