У Закарпатті шість областей України підписали Меморандум про міжрегіональне співробітництво
Дата: 09.12.2021 11:00
Кількість переглядів: 120
На Ужгородщині в межах форуму «Інструменти економічного розвитку регіонів» шість областей України підписали Меморандум про міжрегіональне співробітництво.
У ньому йдеться про подальший розвиток різних куточків країни – Закарпаття, Вінниччини, Житомирщини, Луганщини, Рівненщини та Тернопільщини.
«Підписання Меморандуму дозволить поглибити взаємодію між нашими областями. Це нові можливості для всебічного економічного, соціального та інфраструктурного розвитку територій», – прокоментував в. о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський.
Меморандум у ході реалізації проєкту «Розвиток міжрегіональної співпраці шляхом створення інструментарію та інфраструктури міжрегіонального розвитку» розробили Агенція регіонального розвитку Закарпатської області спільно з партнерами.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/61b/0fd/92a/61b0fd92af529125183236.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/61b/0fd/9e2/61b0fd9e2e57b572977491.jpg)
« повернутися