Вакцинація у громадах Хустського району – в центрі уваги комунікативної групи та представників ЮНІСЕФ
Дата: 19.01.2022 09:00
Кількість переглядів: 142
Активізація вакцинальної кампанії проти COVID-19 та поліомієліту – з такою метою виїжджає комунікативна група спільно з представниками ЮНІСЕФ.
Вчора за ініціативи голови облдержадміністрації Віктора Микити фахівці побували у Вишківській і Драгівській територіальних громадах Хустського району, де показники щеплень залишаються низькими.
«Сучасний світ кидає чимало викликів, але найстрашніші – ті, що стосуються здоров’я та життя людей. Боротися з коронавірусом і спалахами поліомієліту маємо разом. Та на жаль, не всі усвідомлюють необхідність вакцинації», – зауважив Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.
Роман Молдавчук підкреслив, що саме широка інформаційна робота з громадами, лідерами суспільних думок, духовенством, підприємцями дозволить наголосити краянам на важливості й доступності захисту від небезпечних захворювань.
«Співпраця з керівництвом ТГ, обмін досвідом та успішними практиками щодо пришвидшення темпів імунізації допоможе охопити вакцинацією якомога більше краян», – додав заступник голови Ужгородської РДА Віталій Дупин.
Через коронавірус знизилися показники проведення планових щеплень, зокрема й проти поліомієліту. На цьому під час зустрічі наголосила консультантка з комунікацій ЮНІСЕФ Україна Світлана Кісільова.
«Не можемо допустити поширення захворювання, котре викликає невиліковний параліч та є смертельно небезпечним для дітей. Тільки рутинні щеплення згідно з Національним календарем дозволять запобігти виникненню нових спалахів поліомієліту», – зазначила регіональна координаторка з кампанії з імунізації від поліомієліту Олена Верстюк-Шарапа.
В інформаційно-роз’яснювальній роботі з населенням також узяв участь і регіональний комунікаційний координатор у проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у місті Ужгород Віталій Завадяк.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/61e/6e3/66b/61e6e366ba071183557573.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/61e/6e3/5f3/61e6e35f32054841218754.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/61e/6e3/623/61e6e3623f9ee302469644.jpg)
« повернутися