На Міжгірщині завершують приготування до відкриття одного з найбільших спорткомплексів області
Дата: 19.01.2022 12:10
Кількість переглядів: 151
Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита з робочою поїздкою відвідав реконструйований спортивний комплекс Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
За його словами, тут уже завершують останні приготування до відкриття.
«Цей проєкт відрізняється від інших, адже реалізований у гірській місцевості. За об’ємами та наповненням такого спортивного комплексу немає жодна інша школа нашої області», — підкреслив Віктор Микита.
Очільник облдержадміністрації зауважив, що об’єкт має величезний потенціал, оскільки обрана локація має найбільшу серед громад колишнього Міжгірського району кількість загальноосвітніх шкіл та учнів.
У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» у спорткомплексі створили сучасні умови для занять спортом школярів, а також аматорів і професійних спортсменів. Важливо, що на об’єкті враховано вимоги доступності та інклюзивності.
«Дякуємо Президентові та Уряду за увагу до Закарпаття, підтримку й державні інвестиції у наш регіон», — зазначив Віктор Микита.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/61e/7db/3d7/61e7db3d785fa955019857.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/61e/7db/40e/61e7db40e540f128548966.jpg)
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/61e/7db/38c/61e7db38c582b768456673.jpg)
« повернутися