На Закарпатті відкриють другий Дія.Центр
Дата: 15.02.2022 10:00
Кількість переглядів: 183
У смт. Ясіня відкриють другий в області Дія.Центр. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Пацкан.
«Дія.Центр – це місце, де за один візит ви зможете розв’язати одразу кілька питань. Невдовзі якісні, комплексні та мобільні послуги стануть ще доступнішими для краян», — наголосив заступник очільника області.
Відвідувачі зможуть отримати в Центрі соціальні, земельні й інші послуги, консультації щодо бізнесу тощо. У сучасному просторі також буде місце для приймання громадян головою ТГ та конференц-зал.
За словами Олександра Пацкана, проєктно-кошторисна документація на об’єкт уже готова.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/620/a62/fb5/620a62fb5bdd9994164698.jpg)
« повернутися