На Закарпатті запрацювали перші дитячі табори
Дата: 21.06.2022 13:00
Кількість переглядів: 162
У Закарпатській області визначили 74 локації, де відпочиватимуть діти цього літа. Як інформує директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець, загалом у таборах на базі шкіл перебуватиме близько 4 500 осіб.
«Зараз важливо створити для дітей комфортні умови для якісного проведення літа. Після такого напруженого навчального року їм необхідно відпочити, поспілкуватися з однолітками наживо, а не онлайн», – зауважила Мар’яна Марусинець.
За її словами, у Великодобронській та Оноківській територіальних громадах денні табори сьогодні розпочали роботу й прийняли понад 300 дітей. Інші ж працюватимуть з 4 липня до 28 серпня.
«Там з дітьми займатимуться вчителі, вихователі, долучатимемо також і волонтерів, всі вони разом організують цікаве дозвілля.
Кількість таких баз відпочинку буде збільшуватися, працюємо в цьому напрямку», – наголосила Мар’яна Марусинець.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/62b/073/727/62b073727221e603255494.jpg)
« повернутися