На Закарпатті реалізовуватимуть проєкт щодо розвитку ринку праці
Дата: 04.07.2022 10:00
Кількість переглядів: 105
Закарпатська ОВА виходить на новий рівень взаємодії з Міжнародною організацією з праці.
Сьогодні про перспективи впровадження в області Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» із закордонними та українськими представниками ініціативи спілкувався заступник очільника краю Василь Іванчо.
«Зараз виникло питання щодо відсутності достатньої кількості необхідних кадрів, доводиться запрошувати працівників з інших регіонів. Саме для того, аби покращити ситуацію, забезпечити область фахівцями, ми й долучаємося до цього проєкту», — зауважив Василь Іванчо.
За його словами, ще одна з переваг, які відкриються для Закарпаття, – гранти на обладнання для місцевих і релокованих мікро-, малих та середніх підприємств, які приймають на роботу внутрішньо переміщених людей, безробітних.
Також у межах Проєкту йдеться про модернізацію навчальних програм закладів профтехосвіти, перепідготовку та додаткові можливості для працевлаштування.
«Кожен із цих елементів нині важливий, оскільки Закарпаття — один із регіонів, які прийняли найбільше вимушено переміщених осіб та релокованих підприємств. Звичайно, роботи ще багато, але підготовка до підписання Меморандуму вже почалася, і це головне. Попереду – тільки стабільний розвиток нашого краю», — резюмував Василь Іванчо.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/62b/f3a/df3/62bf3adf35f3c110876416.jpg)
« повернутися