Закарпатцям, які прихистили вимушених переселенців, безоплатно нададуть дрова
Дата: 06.10.2022 10:47
Кількість переглядів: 179
У межах підготовки до опалювального сезону голова обласної військової адміністрації Віктор Микита разом із керівником Відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Яношем Геревичем і начальником Закарпатського ОУЛМГ Віталієм Петренком підписали тристоронній Меморандум щодо додаткової підтримки домогосподарств, які безоплатно надають прихисток вимушеним переселенцям.
«Угорська екуменічна служба допомоги в Україні у партнерстві з ACT Alliance Geneva надасть 2? млн грн Обласному управлінню лісового та мисливського господарства на закупівлю 3? тис. метрів кубічних дров. Їх направлять у закарпатські дворогосподарства, у яких проживають вимушені переселенці», – прокоментував Віктор Микита.
За словами голови Закарпатської ОВА, така допомога дозволить частково покрити базову потребу в опалюваних матеріалах і стимулюватиме розміщення внутрішньо переміщених осіб у приватному секторі.
![Фото без опису](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/633/d63/df0/633d63df04e36732424522.jpg)
« повернутися